Kontakt

665699152

events@djwester.pl

djwester.pl

Opis

Już od najmłodszych lat interesowałem się muzyką. Miłość do muzyki zaszczepił we mnie mój tato, który od lat młodzieńczych grał na gitarze w kilku zespołach muzycznych.
Moim instrumentem była gitara basowa którą pokochałem i kilkanaście lat grałem na niej w zespole muzycznym „Klan”. Razem z zespołem zagrałem wiele imprez weselnych, dancingów, zabaw sylwestrowych, festynów i imprez firmowych. Doświadczenie nabyte na scenie pozwoliło mi nabrać pewności siebie i indywidualnie wcielić się w rolę prezentera/ wodzireja. Za konsolą czuję się jak przysłowiowa ryba w wodzie.
Dlaczego my?
Moim głównym celem jest zadowolenie klienta. Każda prowadzona przeze mnie impreza jest inna i dopasowana do indywidualnych gustów i oczekiwań. W pracy zawsze kieruje się wskazówkami uzyskanymi podczas konsultacji. Doskonała znajomość trendów muzycznych, pozwoli mi wypracować najlepsze rozwiązania. Niewątpliwie, moim atutem jest charyzma. Łatwość nawiązywania kontaktu z gośćmi i naturalna umiejętność zachęcania ludzi do wspólnej zabawy, jest gwarantem udanej imprezy.

Pracuje tylko na markowym sprzęcie renomowanych firm, który pozwala na osiągnięcie jak najlepszego efektu muzycznego i wizualnego na prowadzonych przez nas imprezach.