Kontakt

515 066 342

onesteptaniec@gmail.com

onesteptaniec.wixsite.com/onestep

Opis

Szkoła Tańca ONE STEP swoją działalność zaczęła pod koniec września 2015r. Założona została przez Annę Kokot – instruktora z wieloletnim doświadczeniem, pasjonatka aktywności fizycznej pod każdą postacią. Ma na koncie udział w teledysku oraz wiele występów scenicznych.
„Pragnę, aby Szkoła Tańca ONE STEP była dla wszystkich pokoleń, aby ludzie przychodząc na zajęcia poczuli się naprawdę szczęśliwi. Aby kursanci poczuli również szczęście instruktora z każdej chwili spędzonej na sali ponieważ to nie jest tylko jego praca, to jest całe życie. „ – mówi właścicielka.
Pierwszy Taniec
Pierwszy taniec dla Państwa Młodych jest bardzo ważnym elementem każdego przyjęcia weselnego. Specjalnie przygotowana choreografia oraz wyjątkowa muzyka sprawi, że pierwszy taniec zostanie w pamięci na zawsze. Indywidualne zajęcia z instruktorem pozwolą na swobodną oraz bezstresową naukę magicznego tańca, który oczaruje wszystkich zgromadzonych w tym wyjątkowym dniu.
Animacje weselne
Animacje weselne przygotowane z myślą o najmłodszych, aby w tak wyjątkowym dniu rodzice jak i dzieci mogli sobie poszaleć w swoim własnym gronie. Proponujemy dla każdego pakietu dwóch animatorów, którzy sprostają każdemu zadaniu. Wata cukrowa, balonowy świat czy zabawy z chustą to tylko kropla w morzu Naszych wariacji animacyjnych. Naszym głównym celem jest szczęście dzieci.

Galeria

Tagi:

Wojewodztwo: